. .

 | 
 

 TEK ÇÖZÜM TÜRK BİRLİĞİ

   
HASAN YAR


avatar

: : 2822
: 0
: 15/07/2010
: 47
: hatay

: TEK ÇÖZÜM TÜRK BİRLİĞİ    31, 2010 3:51 am

TEK Çözm TÜRK BİRLİĞİ
Doğu Trkistan'ı , Kırım'ı , Kerkk' , Filistin'i , Irak'ı , Afganistan'ın kurtaracak tek Çözm Trk Birliği'dir . Trk Birliği gvencesi olacaktır ona dşnceden ift sayfalar insanların ve yalnızca Mslmanların Aliyormusun, Musevilerin , Hıristiyanların , Budistlerin , ateistlerin . Trk Birliği kurulduğunda Museviler de , Hıristiyanlar da, Mslmanlar da ve ift sayfalar coğ da cok Rahat edecektir .

Trk Birliği'ni oluşturmadıkları srece met ve benzeri acıların Devam edeceği aıktır . Ayşe acıların met katliamların met sıkıntıların met ilelerin hibiri Yeni değildir . Mslmanlar , neredeyse yzyıldır Baskı Altında acımasızca ezilmektedir .- Trk Birliği'nin oluşmasında ona Gn BİR kayıptır , Bir zarardır geen Bosa .

- gidiyorum dedi gecikme olmaksızın Trk Birliği hemen oluşturulmalıdır .

- BÜTÜN Trk milleti Ü. Gzel birliği destekliyor ve onaylıyor .

- BÜTÜN Trk devletleri , İslam lkeleri met birliği BİR zaruret iinde olarak göryor .


Sevinle ve samimiyetle destekliyor .

- Amerika'nın , Rusya'nın , Çin'in , Avrupa'nın , BÜTÜN DÜNYANIN hem Maddi , hem manevi olarak lehine , hayrına olan met Birlik , BÜTÜN dnyaya Barış, kardeşlik , sevgi ve ferahlık getirecektir .

- Trk Birliği , dnyadaki Terör , karmaşayı , huzursuzluğu , kresel krizi derhal durduracak yegne özmdr .
Trk Birliği BİR G Birliğidir .
Trk Birliği BİR sevgi birliğidir .


Muhabbet birliğidir ,

Gönl birliğidir .

Ayşe birliğin temeli , sevgi , fedakrlık , yardımseverlik , merhamet , hoşgör , anlayış ve uzlaşıdır . Ayrıca insana , Saygı , Sanatta , bilimde ve teknolojide en Yksek noktaya ulaşmak birliğin hedefidir . Birliğin kurulmasıyla , sadece Trk toplumları ve Mslmanlar Aliyormusun, ift sayfalar Dnya aydınlığa kavuşacaktır .

Oğlu dönemlerde yaşanan gelişmeler , Trk Dnyası tarafından Byk BİR şevk ve heyecanla beklenen Trk Birliği'nin kurulmasının cok Yakin olduğunu göstermektedir .


Trk Birliği Kresel Ekonomik Krizi Durduracak Yegne Çözmdr

Trk Birliği Ticareti canlandıracak , ekonomiyi glendirecektir . Ekonomide , siyasi alanda ve kltrel sahada TÜRK Devletlerarasında gerekleştirilecek BİR btnlk , Geri kalmış olanların hızla ilerlemesine , gerekli imkna ve altyapıya Sahip olanların da bunları en verimli şekilde kullanabilmelerine olanak tanıyacaktır . Ekonomik byme , Bilim ve teknolojiye yapılacak Yatırımları arttıracaktır . Ekonominin gelişimi ile Birlikte Eğitim seviyesinde de doğal BİR ykselme olacak , Toplum cok yönl gelişecektir .

Trk Birliği , Oluşturulacak Trk Ortak Pazarı sayesinde , Bir Ülkede retilen Ürnler , Gmrk , kota hazırsındır sınırsal engellere takılmadan BİR DİĞER Ülkede kolaylıkla pazarlanabilecektir . Ticaret Alanı genişleyecek , ift sayfalar TÜRK lkelerin Pazar payı artacak , IHRACAT gelişecek TÜRK lkelerdeki sanayileşme


Srecini hızlandıracak , ekonomide sağlanacak Kalkınma ile teknolojide de gelişme yaşanacaktır .

Trk Birliği Dnyaya Barış Getirecektir

Trk Birliği öncelikle TÜRK lkeler arasındaki anlaşmazlıkları özp Trk dnyasına sulh getirecek , OT yandan Dnya genelinde atışma ve savaşı kışkırtan her trl hareketin karşısında yer alacak , onu trl girişime Karşı engelleyici körkleyen BİR G olacaktır savaşı .
Trk Birliği , Terör bitirecek , bunu sağlayacak kesin özmdr . Trk Dnyasındaki BÜTÜN ilelerin , BÜTÜN kargaşanın bitmesi de Trk Birliği ile mmkndr . Trk devletleri potansiyel yönden cok Zengin BİR coğrafyadır . Trk Birliği bölgeye Byk BİR zenginlik , bereket , ve Kalite getirecektir Barış .[img][/img]
    
baturay avsar


avatar

: : 3282
: -12
: 14/08/2010
: 40
:

: : TEK ÇÖZÜM TÜRK BİRLİĞİ    12, 2010 1:36 pm

Uzun vatan yaşayan ve Trk Birliği yaşadı
    
 
TEK ÇÖZÜM TÜRK BİRLİĞİ
    
1 1

:
 ::   ::  -
 
© phpBB |   |   |   |   |